2012 rok – wiele zmian

W sierpniu przeprowadziliśmy się w okolice Szczecina. Dla Adasia jest to duże przeżycie. Niestety musiał pożegnać się z wieloma kolegami i koleżankami, ze szkołą i wieloma bliskimi mu osobami. Na koniec roku szkolnego dzieci podarowały Adasiowi piłkę z własnymi podpisami. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i Pani Bożence. I naszej Kochanej Pani Uli za wieloletnią rehabilitację i bardzo miłe chwile. Mamy nadzieję, że uda nam się często Was odwiedzać.

Kolejnym ważnym przeżyciem był początek roku szkolnego w nowej szkole. Adaś bardzo się stresował, bał się czy polubią go dzieci z nowej klasy. Jest to zrozumiałe, że dla dziecka w tym wieku jest to ważny problem . Wszelkie obawy minęły w jednej chwili , gdy  Adaś został ciepło przywitany licznymi brawami. Szeroki uśmiech zagościł na jego twarzy i tak jest do dziś.

W październiku, dzięki inicjatywie pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łobzie mogliśmy pojechać na turnus rehabilitacyjny do Ustronia Morskiego. Adaś ze swoją mama i siostrzyczką Majusią spędził tam 2 tygodnie. Były intensywne ćwiczenia, wycieczki i oczywiście dobra zabawa. Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym turnusie, w szczególności Pani Kasi.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *